نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی همراه با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان 

چرا باید تعمیر جاروبرقی پارس خزر  را به ما بسپارید ؟

 

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد).

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان
نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس مایکرفر پارس خزر

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان | خدمات مرکزی

 

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه اصفهان تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی پارس خزر  | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

وقتی صحبت از وسایل برقی می شود، یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشت ایمنی است. این امر به ویژه در مورد جاروبرقی ها صادق است، که در صورت استفاده نادرست می تواند خطر آتش سوزی جدی باشد. اگر جاروبرقی شما شروع به بوی سوختگی کرد، مهم است که فوراً استفاده از آن را متوقف کنید و برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان مراجعه نمایید. هدف تیم مجرب ما ارائه بهترین خدمات برای شما عزیزان می باشد.

تعمیر بوی سوختگی دستگاه در نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

اگر جاروبرقی شما بوی سوختگی می دهد، اولین کاری که باید انجام دهید این است که تسمه را چک کنید. اگر کمربند داغ است، ممکن است علت بوی سوزش باشد. یکی دیگر از دلایل احتمالی این بوی سوختن، تجمع گرد و غبار و کثیفی روی جاروبرقی است. اگر جاروبرقی به طور مرتب تمیز نشود، گرد و غبار و کثیفی می تواند جمع شود و باعث گرم شدن بیش از حد جاروبرقی شود. اگر جاروبرقی بیش از حد گرم شود، اجزای لاستیکی می توانند شکسته شوند و بوی سوختگی از خود خارج کنند. اگر بوی سوختگی ادامه داشت، باید جاروبرقی را خاموش کنید و برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان مراجعه نمایید.

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

علت سوختگی دستگاه لوله هوا یا تماس با تسمه است

یک جاروبرقی پارس خزر با بوی سوختن باعث نگرانی است. اگر علت لوله هوا یا تماس با تسمه است، جاروبرقی را خاموش کنید و بررسی کنید که مسدود نشده باشد. اگر مشکل از ربات است، ممکن است لازم باشد آن را ریست کنید. اگر باز هم بوی سوختگی داد برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان حتما به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان مراجعه نمایید.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

 فیلتر تمیز است اما دستگاه بوی سوختگی می دهد

هنگامی که از جاروبرقی پارس خزر استفاده می کنید، خاک، گرد و غبار و سایر زباله ها را از کف شما خارج می کند. این زباله ها می توانند در فیلتر خلاء جمع شوند و آن را مسدود کنند. گرفتگی فیلتر می تواند بوی سوختگی به خلاء شما بدهد زیرا موتور برای جمع آوری زباله ها باید سخت تر کار کند. می‌توانید فیلتر جاروبرقی را با برداشتن آن از دستگاه و ضربه زدن روی یک سطح سخت تمیز کنید تا زباله‌ها پاک شوند. اگر فیلتر بسیار کثیف است، می توانید آن را با آب بشویید. قبل از برگرداندن فیلتر به خلاء، اجازه دهید تا کاملاً خشک شود. اگر فیلتر جاروبرقی شما تمیز است و بوی سوختگی باقی می ماند، حتما برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان مراجعه نمایید.

تعمیر مسدود شدن راه ورودی در نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

ممکن است خطر خفگی در ورودی جاروبرقی ایجاد کند. این به این دلیل است که جاروبرقی می تواند باعث مکیده شدن اجسام کوچک مانند سکه ها یا دکمه ها به داخل جارو شود. اگر این موارد استنشاق شوند، می توانند راه هوایی را مسدود کرده و باعث خفگی شوند. در این زمان حتما به نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان مراجعه نمایید.

هدف تیم مجرب ما در نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان ارائه بهترین خدمات برای شما مشتریان عزیز می باشد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های درج شده با متخصصان ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اصفهان

سخن پایانی

برای تعمیر جاروبرقی در اصفهان می توانید به معتبرترین و بهترین نمایندگی جاروبرقی پارس خزر در اصفهان مراجعه نمایید. متخصصان ما همیشه آماده هستند که بهترین خدمات را برای تعمیر جاروبرقی شما انجام دهند. شماره های درج شده پل ارتباطی بین ما و شما هستند.

 

نمایندگی جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان و مناطق تحت پوشش

تعمیر جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان | نمایندگی جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد. تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر جاروبرقی پارس خزر  در اصفهان :

۰۳۱۳۶۶۰۶۶۴۶
۰۳۱۳۶۶۰۶۶۵۶

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تماس با ما: 03191011297