تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی همراه با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر ظرفشویی در اصفهان

محتوای صفحه

محتوای صفحه

علت جمع شدن آب در کف ظرفشویی بوش

وقتی صحبت از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی بوش می‌شود که باعث می‌شود تا نیازمند تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان باشید می‌توان به مسئله جمع‌شدن آب در کف این دستگاه‌ها اشاره کرد. معمولا وقتی که با این مشکل مواجه می‌شوید باید بدانید که نشتی آب از دستگاه مهم‌ترین عاملی است که باعث می‌شود تا آب در کف ماشین ظرفشویی شما جمع شود. پس وقتی که با این مشکل مواجه می‌شوید باید در میان موارد زیر به دنبال پیداکردن عامل ایجاد چنین مسئله‌ای در ماشین‌های ظرفشویی بوش باشید:

  • در اولین قدم نیازمند این خواهید بود که برنامه شستشوی دستگاه خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که برنامه مناسبی را برای شستشوی ظروف خود انتخاب کرده‌اید.
  • در قدم بعدی پمپ تخلیه و مسیر تخلیه آب از دستگاه خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که مشکلی از این نظر برای دستگاه شما وجود ندارد.
  • در گام بعدی شما باید مطمئن شوید که فرایند شستشو به اتمام رسیده است. گاهی اوقات وقتی که آب کف ماشین ظرفشویی جمع می‌شود هنوز برنامه شستشو تمام نشده و به همین علت نیز آب جمع شده است.

در نهایت اگر مشکل شما همچنان پابرجا بود پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان کمک بگیرید.

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان
تعمیرات ظرفشویی در اصفهان

بوی نامطبوع از ظرفشویی بوش

معمولا وقتی که در حال استفاده از ماشین ظرفشویی بوش هستید ممکن است مشاهده کنید که بوی بدی از این دستگاه‌ها به مشام شما می‌رسد. وقتی که با این مسئله مواجه می‌شوید بهتر است که ابتدا دلیل بروز این مشکل را پیدا کنید که شامل یکی از موارد زیر خواهد بود:

  • این احتمال وجود دارد که مواد غذایی در داخل فیلتر تخلیه دستگاه شما جمع شده باشد و پکپ زدن و باقی ماندن این مواد غذایی باعث شده باشد تا بوی بدی از این دستگاه بیرون بیاید.
  • در قدم بعدی باید مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه دستگاه خود را به شکلی درست و استاندارد نصب کرده‌اید.
  • جمع‌شدن چربی‌ها روی درب و دیواره‌های ماشین ظرفشویی بوش عامل بسیار مهم دیگری است که باعث ایجاد بوی بد در این دستگاه‌ها خواهد شد.
  • در قدم بعدی باید بازوهای آبپاش دستگاه خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که مواد غذایی و چربی‌ها روی آن باقی نمانده باشد.

معمولا وقتی که ماشین ظرفشویی شما در یک زمان مشخص قادر نیست که آب موردنیاز خود را جمع کند با این ارور مواجه می‌شوید. در این شرایط نیازمند این خواهید بود که آب ورودی دستگاه خود را بررسی کنید.

در این شرایط ابتدا باید واشر درب دستگاه را بررسی کرده، سپس سعی کنید از مواد شوینده خوب و مرغوب برای شستشوی ظروف خود استفاده کنید، در قدم بعدی نیازمند بررسی بازوهای آبپاش دستگاه خود خواهید بود و در انتها اگر مشکل همچنان برطرف نشده بود بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

برای حل این مشکل ابتدا باید مسیر تخلیه دستگاه خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که این مسیر مسدود نشده است. در قدم بعدی نیازمند بررسی کارکرد درست پمپ تخلیه دستگاه خود خواهید بود و در انتها نیز باید عملکرد صحیح بازوهای آبپاش دستگاه را بررسی کرده و مطمئن شوید که سالم هستند.

معمولا این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به میزان تجربه و تخصص تعمیرکار، مشکلی که برای دستگاه شما به وجود آمده، اصل بودن قطعاتی که برای تعویض قطعات موردنیاز ماشین ظرفشویی استفاده می‌شوند و … اشاره کرد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش در اصفهان

اگر بخواهیم به یکی از بهترین برندهای ماشین ظرفشویی در بازار اشاره کنیم، مسلماً از ظرفشویی بوش نام خواهیم برد. بوش یکی از کمپانی‌های قدیمی و قدرتمند تولید کننده لوازم خانگی در آلمان است که محصولات آن در تمامی کشورها و به خصوص ایران طرفداران بی‌شماری دارد. طراحی ماشین‌های ظرفشویی این برند به گونه‌ای است که با قدرت هر چه تمام‌تر ظروف را شسته و تمیز می‌نمایند. همچنین دوام و استقامت آن‌ها بسیار بالاست و در صورت بروز هر نوع مشکلی در ساختار آن‌ها، می‌توان از طریق نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان نسبت به تعمیر آن اقدام نمود. در ادامه مطلب همراه ما باشید تا چند نوع از ارورهای این ماشین ظرفشویی را با هم بررسی کنیم.

نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان

کد خطای E03 یا F03 و عدم پر شدن ظرفشویی از آب

زمانی که ماشین ظرفشویی شما نتواند در یک زمان مشخص پر از آب شود، ممکن است با خطای E03 یا F03 بر روی صفحه نمایش آن مواجه شوید. زمانی که ماشین ظرفشویی شما آب کافی برای شستشو را در اختیار نداشته باشد، ممکن است به صورت خودکار، همان میزان آبی که درون آن وجود دارد را نیز تخلیه کند. خوشبختانه تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان با وجود چنین خطایی، بسیار آسان است.

البته شما می‌توانید قبل از مراجعه به نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان، بخش‌های مختلف دستگاه را بررسی نموده و در صورت توانایی، اقدام به رفع آن نمایید. برای انجام این کار اقدام به بررسی سیستم آبرسانی و شیلنگ ورودی نمایید. همچنین مطمئن شوید که فیلتر ورودی آب مسدود نباشد و سنسور سطح آب کاملاً سالم باشد. در نهایت پمپ تخلیه را بررسی نموده و در صورت آسیب دیدن آن، توسط متخصصان ماهر و با تجربه، اقدام به تعویض آن نمایید.

برطرف نمودن کد خطای E05 یا F05 در نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان

گاهی اوقات در اثر آسیب دیدن سنسور تشخیص میزان آب، شاهد نمایش کد خطای E05 یا F05 در نمایشگر ماشین ظرفشویی بوش هستیم. زمانی که ماشین ظرفشویی شما پر از آب شود، اما سنسور مخصوص آن نتواند کافی بودن آب را تشخیص دهد با کد خطای E05 یا F05 مواجه خواهید شد. قبل از تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان در اثر بروز این خطا، باید مراحل مختلفی را طی کنید. در ابتدا سنسور سطح مخزن را به خوبی بررسی کرده و مطمئن شوید که هیچ نوع گرفتگی و کثیفی در ساختار آن وجود نداشته باشد. همچنین اتصالات، سیم کشی و شیر برقی را نیز مورد بررسی قرار دهید. در پایان اگر مشکل برطرف نشد، باید تکنسین‌های نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان برد الکتریکی آن را تعمیر نمایند.

ماشین ظرفشویی بوش ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید

گاهی اوقات ظرف‌ها را درون ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید و دستگاه طبق معمول شروع به شستن ظرف‌ها می‌نماید. اما پس از آن که ظرف‌ها را از درون ماشین خارج کردید، متوجه می‌شوید که بر روی آن‌ها اثرات لکه و چربی باقی مانده است. در واقع ظرف‌ها به خوبی تمیز نشده‌اند و شما نگران وجود یک اشکال جدی در ماشین ظرفشویی خود می‌شوید. به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از این که به یک مرکز تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان مراجعه کنید، به خوبی کناره‌های ماشین ظرفشویی، اطراف واشر لاستیکی و فیلتر تخلیه آن را مشاهده کنید. ممکن است باقی ماندن پسماند مواد غذایی، چربی و هر نوع آلودگی در آن، باعث بروز این مشکل گردد.

اگر با تمیز کردن ماشین ظرفشویی همچنان مشکل به قوت خود باقی بود، آن را به نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان نشان دهید. کارشناسان این مراکز بازوها، فیلتر و سایر قسمت‌های ماشین را بررسی نموده و آن را به خوبی تعمیر می‌کنند.

تعمیر ظرفشویی بوش در اصفهان

ماشین ظرفشویی آب را به خوبی تخلیه نمی‌کند

تعمیر ظرفشویی در اصفهان به سبب عدم تخلیه کامل آب، توسط کارشناسان ماهر و با تجربه انجام می‌شود. گاهی اوقات خرابی پمپ و یا مسدود بودن آن، باعث بروز چنین مشکلی می‌گردد. فراموش نکنید که مشکل عدم تخلیه آب و باقی ماندن آب در دستگاه ظرفشویی بوش، یکی از مشکلات بسیار جدی است که تنها از طریق متخصصان نمایندگی ظرفشویی بوش در اصفهان قابل تعمیر است. بنابراین برای تعمیر آن، تعلل نکنید؛ زیرا نشتی ممکن است باعث سرریزی آب شده و نه تنها آشپزخانه شما را کثیف نماید، بلکه ممکن است مشکلات کاملاً جدی برای ماشین ظرفشویی به وجود آورد.

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نسترن قلی زاده
نسترن قلی زاده
2 سال قبل

سلام روزتون بخیر؛ من یه ظرفشویی بوش دارم که به تازگی ارور E03 میده اما نمیدونم برای چی.

تماس با ما: 03191011297