تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی همراه با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر لباسشویی در اصفهان

محتوای صفحه

نمایندگی تخصصی تعمیر لباسشویی در اصفهان

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی بکو

وقتی که قصد استفاده از ماشین لباسشویی‌های بکو را دارید یکی از مشکلات رایجی که برایتان به وجود می‌آید این است که دستگاه شما سروصدای زیادی را از خود تولید می‌کند. وقتی که با این مشکل مواجه می‌شوید باید دلایل اصلی بروز آن را شناسایی کرده و به دنبال راهکاری برای حل آن بوده یا از خدمات تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان استفاده کنید. از جمله رایج‌ترین دلایل بروز این مشکل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بلبرینگی که داخل لگن دستگاه وجود دارد را بررسی کرده و مطمئن شوید که عملکرد درستی دارد.
  • در قدم بعدی نیازمند این هستید که فرسودگی کوپلر موتور خود را بررسی کنید. اگر این قطعه فرسوده باشد معمولا صدای زیادی را در حین کارکردن دستگاه از خود تولید می‌کند.
  • مطمئن شوید که کلاچ دستگاه شما خراب نشده است و عملکرد درستی دارد. اگر این قطعه نیز معیوب شده باشد معمولا می‌تواند عامل اصلی تولید سروصدا توسط ماشین لباسشویی‌های بکو باشد.

در نهایت باید مطمئن شوید که ضربه‌گیرهای ماشین لباسشویی بکو شما خراب یا شل نشده‌اند. عملکرد نادرست این ضربه‌گیرها نیز یک عامل اصلی برای بروز مشکل سروصدا توسط دستگاه است.

خدمات تخصصی تعمیرات لباسشویی در اصفهان
تعمیرات تخصصی لباسشویی در اصفهان تکنیک خدمات تعمیر

دلیل بوی سوختگی ماشین لباسشویی بکو

آیا وقتی شما هم از ماشین لباسشویی بکو خود استفاده می‌کنید بوی سوختگی از آن به مشامتان می‌رسد؟ وقتی که این مشکل به وجود می‌آید اکثر افراد به دنبال استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان می‌روند. با این حال باید بدانید که در ابتدا شما باید دلیل بروز این مشکل را پیدا کرده و باید بدانید که گاهی اوقات حتی خودتان نیز می‌توانید این مشکل را حل کنید. از جمله رایج‌ترین دلایلی که برای بروز این مشکل وجود دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وقتی بوی سوختگی به مشامتان می‌رسد این احتمال وجود دارد که موتور دستگاه شما نیم‌سوز شده باشد.
  • در صورتی که لاستیک المنت نیز سوخته باشد این بوی سوختگی از دستگاه بلند می‌شود.
  • اگر سیم‌کشی دستگاه شما خراب یا معیوب شده باشد معمولا این اتفاق منجر به ایجاد بوی سوختگی توسط ماشین لباسشویی بکو خواهد شد.
  • در گام بعدی شما باید برد الکتریکی دستگاه خود را بررسی کنید. در بسیاری از موارد ممکن است اصلی‌ترین عاملی که باعث ایجاد بوی سوختگی شده آسیب رسیدن به برد الکتریکی دستگاه باشد.
  • در نهایت نباید فراموش کنید که خراب شدن میکروسوئیچ روی درب ماشین لباسشویی بکو نیز عامل مهم دیگری است که منجر به ایجاد بوی سوختگی توسط دستگاه می‌شود.

ایرادات رایج و نحوه تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان

در زیر به برخی از ایرادات رایج در لباسشویی بکو و نحوه تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان اشاره شده است:

1. عدم پر شدن آب در لباسشویی:

در صورتی که آب به درستی به داخل لباسشویی بکو نرسد، این مشکل ممکن است به دلیل مسدود شدن لوله آب، خرابی پمپ آب یا تعویض فیلتر آب باشد. برای رفع این مشکل، لوله آب را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض کنید، پمپ آب را تعویض کنید و یا فیلتر آب را تمیز کرده و یا تعویض کنید.

2. عدم خروج آب از لباسشویی:

در صورتی که آب به درستی از لباسشویی بکو خارج نشود، می‌تواند به دلیل مسدود شدن خروجی آب، خرابی پمپ آب یا خرابی سیستم تخلیه باشد. برای رفع این مشکل، خروجی آب را بررسی کرده و در صورت لزوم تمیز کنید، پمپ آب را تعویض کنید و یا سیستم تخلیه را بررسی کنید.

3. خرابی موتور:

در صورتی که موتور لباسشویی بکو خراب شود، دستگاه قادر به انجام عملیات لباسشویی نخواهد بود. این مشکل ممکن است به دلیل خرابی موتور خود موتور یا خرابی سیم‌های الکتریکی آن باشد. برای رفع این مشکل بهتر است به تعمیرکار مجاز مراجعه کنید.

4. صدای بلند در حین کار:

صدای بلند و ناگهانی در حین کار لباسشویی بکو ممکن است به دلیل وجود اشیای خارجی در داخل دستگاه، خرابی بلبرینگ، خرابی پمپ آب و یا خرابی سایر قطعات دستگاه باشد. برای رفع این مشکل بهتر است قبل از هر کاری، دستگاه را قطع کنید و سپس به تعمیرکار مجاز مراجعه کنید.

5. لرزش و ناهمواری در حین کار:

اگر لباسشویی بکو هنگام استفاده لرزش دارد و ناهموار است، ممکن است به دلیل خرابی بلبرینگ، خرابی سیم‌های الکتریکی، خرابی پمپ آب و یا سایر قطعات باشد. برای رفع این مشکل بهتر است به تعمیرکار مجاز مراجعه کنید و قطعات لازم را تعویض کنید.

در هر صورت، بهتر است در صورت بروز هرگونه مشکل در لباسشویی بکو یا لباسشویی سینجر، از تلاش برای رفع خودداری کنید و به جای آن با مرکز تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان یا مرکز تعمیر لباسشویی سینجر در اصفهان تماس بگیرید. این کار باعث خطرات احتمالی مانند خرابی بیشتر دستگاه، آسیب به قطعات دستگاه و حتی آسیب به خود شما می‌شود. همچنین، حتماً قبل از هرگونه تعمیر، دستگاه را قطع کنید و از اتصال آن به برق جدا شوید.

در ابتدا جریان برق ورودی به دستگاه خود را بررسی کرده و پریز را نیز چک کنید. در قدم بعدی مطمئن شوید که برد الکتریکی دستگاه و موتور آن آسیب ندیده باشند.

ممکن است لباس بین درب گیر کرده باشد، این احتمال وجود دارد که درزگیرهای درب ماشین لباسشویی فرسوده شده باشند و در نهایت این احتمال نیز هست که میکروسوئیچ درب یخچال شما خراب شده باشد. با بررسی این موارد می‌توانید خیلی راحت دلیل بسته نشدن درب را تشخیص داده و اقدام به حل آن کنید.

این موضوع کاملا به مجموعه‌ای که برای تعمیر انتخاب می‌کنید بستگی دارد. از طرف دیگر نباید فراموش کرد که مشکل به وجود آمده برای ماشین لباسشویی شما نیز می‌تواند تاثیر زیادی روی این هزینه داشته باشد.

بله در صورت فرسودگی می‌توانید با کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه اقدام به تعویض آنها کنید.

با عضویت در خبرنامه اصفهان تکنیک از 15 درصد تخفیف ویژه خدمات این مرکز برخوردار شوید

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

لباسشویی‌ها از جمله مهم‌ترین و پرکاربرد‌ترین وسایل در خانه‌ها و آشپزخانه‌ها می‌باشند. کاربران می‌توانند با استفاده از این وسایل کاربردی، در وقت خود بسیار صرفه‌جویی کنند زیرا این وسایل می‌توانند لباس‌ها و پوشاک شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بشویند. یکی از پرکاربرد‌ترین و باکیفیت‌ترین لباسشویی‌های موجود در بازار‌های فروش لوازم خانگی لباسشویی بکو می‌باشد.

این لباسشویی به سبب با کیفیت بودنش در بین کاربران بسیار محبوب است با این حال ممکن است در برخی مواقع ایراد و نقص‌هایی در لباسشویی بکو به وجود آید. در صورت مشاهده ایراد و نقص، کاربران موظف هستند برای تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان اقدام کنند تا ضرر‌های بیشتری را متحمل نشوند. تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان به کاربران در تعمیر لباسشویی در اصفهان کمک می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با متخصصان و کارشناسان تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل فرمایید.

03191014735

تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان

خرابی‌ها و نقص‌های لباسشویی بکو

همان طور که در متن مقدمه نیز ذکر شد این امکان وجود دارد که ایراد‌ها و نقص‌هایی در لباسشویی بکو به وجود آید که در صورت بروز این قبیل مشکلات لازم است کاربران اقدام به تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان کنند. به طور کلی خرابی‌ها و نقص‌هایی که در لباسشویی‌ها به وجود می‌آیند به دو دسته تخصصی و غیر تخصصی تقسیم می‌شوند.

برای برطرف کردن ایراد‌های تخصصی لازم است از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرید. شما قادر هستید در صورت مشاهده خرابی و نقص در دستگاه خود از تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان کمک بگیرید. این تعمیرات با دارا بودن متخصصان و کارشناسان به کاربران در تعمیر ماشین لباسشویی خود کمک می‌کند.

تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان توسط تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان در صورت روشن نشدن دستگاه

یکی از ایراد‌ها و نقص‌هایی که ممکن است در لباسشویی بکو به وجود آید روشن نشدن دستگاه می‌باشد به طور معمول زمانی که با این ایراد مواجه شدید لازم است برق ورودی دستگاه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. همچنین پیشنهاد می‌شود و لازم است کابل برق ورودی و پریز آن را با دقت مورد بررسی قرار دادیم و در صورت وجود نقص و ایراد آن‌ها را تعمیر و یا تعویض کنید شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

تعمیر لباسشویی بکو در اصفهان توسط تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان در صورت بسته نشدن درب دستگاه

یکی از ایراد‌های رایجی که ممکن است در لباسشویی بکو به وجود آید؛ بسته نشدن درب دستگاه می‌باشد در هنگام مواجه شدن با این مشکل پیشنهاد می‌شود زبانه درب و میکروسوئیچ درب را با دقت مورد بررسی قرار دهید. زیرا در صورت وجود ایراد در این دو قطعه این مشکل به وجود می‌آید. همچنین ممکن است ایراد و نقصی در شلنگ دور درب دستگاه وجود داشته باشد.

بنابراین شلنگ را نیز با دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت وجود ایراد آن را تعمیر کنید. تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان به کاربران در تعمیر دستگاه خود کمک می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان و متخصصان این تعمیرات با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل فرمایید.

03191014735

تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان

جمع‌بندی

همان طور که در مقاله بالا نیز ذکر شد؛ ماشین‌های لباسشویی جز پرکاربرد‌ترین وسایل در خانه‌ها و آشپزخانه‌ها می‌باشند. به طوری که بدون استفاده از این وسایل کار‌های مربوط به شستشوی لباس‌ها در مدت زمان خیلی بیشتری صورت می‌گرفت و وقت بسیاری تلف می‌شد. لباسشویی بکو نیز یکی از پرکاربرد‌ترین لباسشویی‌ها در قرن حاضر می‌باشد؛ که بسیاری از افراد تمایل به خرید و استفاده از آن را دارند.

در برخی موارد ممکن است ایراد‌ها و نقص‌هایی در آن به وجود آید که همانطور که بیان کردیم لازم است در این زمان‌ها از متخصصان و کارشناسان خبره کمک بگیرید. تعمیرات لباسشویی بکو در اصفهان به کاربران در زمینه تعمیر لوازم خانگی خود از جمله لباسشویی بکو کمک می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با متخصصان و کارشناسان این تعمیرات با شماره تلفن‌ زیر تماس حاصل فرمایید.
03191014735

اشتراک در
اطلاع از
guest

5 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن حاجی زاده
محسن حاجی زاده
2 سال قبل

سلام.آب کثیف بعد از عمل شست و شوی لباس ها تخلیه نمیشه

عزیز
 شاکری
عزیز شاکری
4 ماه قبل

ماشین لباسشویی بکو ما وقتی دکمه استارت را میزنم اصلا شروع به کار نمی کند. علت چیست؟

جواد
 شمس
جواد شمس
2 ماه قبل

سلام یه مهمان اومدچندروزبرامون.مثلامیخواست کمک حال باشه کهنه خیس برداشت کشیدبه صفحه مانیتورفریزردوقلوهیمالیا.حالانزدیک ۲۰روزه چشمک میزنه.موادغذایی یخ دارن اماامروزدیدم یه ذره یخشون کمترازقبل.قفل رومیزنم ثابت نمیشه عددی که براش تنظیم میکنم دوباره برمیگرده بهc2

رحیم
 بخشی
رحیم بخشی
1 ماه قبل

سلام. ممنون از خدمات خوب و قیمت مناسب

تماس با ما: 03191011297