تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی همراه با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

دلایل انتخاب اصفهان تکنیک

تخصصی ترین، مطمئن ترین و با کیفیت ترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

بیش از 15 سال سابقه درخشان

مرکز اصفهان تکنیک با سال ها تجربه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در انواع برندها، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

هزینه مناسب

اصفهان تکنیک با توجه رقابتی بودن بازار تعمیرات لوازم خانگی و نیاز بازار، قیمتی متعادل و منصفانه را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در نظر گرفته است.

تکنسین متخصص

تمامی تکنسین های مرکز اصفهان تکنیک دارای سوابق طولانی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی بوده و گواهی مهارت و فنی را دارا می باشند.

انجام سریع خدمات

مرکز ما در بحث عیب یابی و هم در انجام تعمیرات، سرعت بالایی داشته و در اسرع وقت دستگاه شما را تعمیر خواهد کرد.

چرا باید تعمیر ماشین ظرفشویی را به ما بسپارید ؟

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری بالا
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار

تعمیر ظرفشویی در اصفهان
نمایندگی تعمیر ظرفشویی در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

 

مرکز تعمیر اصفهان تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه اصفهان تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ماشین ظرفشویی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

تعمیر ظرفشویی در اصفهان

در این مطلب به بررسی مشکلات و معایب ظرفشویی و در ادامه به افزایش آگاهی شما در راستای عیب؜یابی ظرفشویی خواهیم پرداخت. همچنین در صورت نیاز به تعمیر با متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان در ارتباط باشید. تعمیر ظرفشویی نیاز به دانش تخصصی در این زمینه دارد و از عهده شما خارج است.
با اختراع ظرفشویی روند کار زنان خانه؜دار، کارگران رستوران و بیرون بر‌ها ساده شده است. با پیشرفت صنعت لوازم خانگی استفاده از ماشین ظرفشویی رواج پیدا کرده است. استفاده و نگهداری درست از این دستگاه مهم است. در مواقعی به دلیل استفاده غلط این دستگاه دچار مشکل می‌؜شود، به مراتب تعمیر آن از خرید مجدد یک دستگاه دیگر به صرفه؜تر است. جهت تعمیرات ظرفشویی در اصفهان با یک متخصص در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی در اصفهان

عامل وجود رگه‌های باقی مانده بر روی ظروف بلوری

این مشکل به دلیل کم بودن مواد شوینده استفاده شده در زمان شست و شو است. بهتر است از مواد شوینده بیشتری استفاده کنید. محفظه مواد شوینده را پر کنید و میزان ارتفاع این محفظه را تنظیم کنید.

موارد مؤثر در عدم شست و شوی صحیح

در این بخش به بررسی دلایل ایجاد این مشکل خواهیم پرداخت. در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی در اصفهان با یک متخصص در ارتباط باشید.
 مقدار مواد شوینده مناسب نیست. کم و زیاد بودن میزان مواد شوینده سبب این مشکل شده است. بهتر است از میزان استاندارد این مواد استفاده کنید.
 چینش ناصحیح ظروف و قرار دادن مقدار زیادی ظرف در محظه ظرفشویی سبب شست و شوی نادرست است. حجم ظروف را کاهش دهید و در چینش آن؜‌ها دقت کنید.
 مسدود شدن و گرفتگی فیلتر‌ها باعث این مشکل می‌؜شود. فیلتر‌ها را تمیز و در صورت نیاز تعویض نمایید.
 روزنه؜‌های بازوی آب پاش مسدود شده است. بهتر است آن؜‌ها را تمیز کنید.
 ظروف مانع از گردش بازوی آب پاش هستند. ظروف را در مسیر آب پاش قرار ندهید.
 برنامه ناصحیح انتخاب شده است. برنامه را عوض کنید.

تخلیه نشدن آب بر اساس برآورد متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان

موارد زیر در این اختلال نقش دارند. در صورت عدم رفع مشکل با متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان در ارتباط باشید.
 تا خوردگی، پیچ خوردگی و نصب نادرست شیلنگ تخلیه نیز در این مشکل نقش دارد.
 مشکل در پمپ تخلیه باعث این مشکل شده است.
 گرفتگی و مسدود شدن فیلتر دستگاه سبب عدم تخلیه شده است.
 مسدود شدن شیلنگ تخلیه آب باعث این مشکل است.

عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی

ممکن است با مشکل روشن نشدن دستگاه مواجه شوید. در این حالت هیچ چراغی روشن نیست. ممکن است، به دلیل عدم اتصال دوشاخه به پریز برق دستگاه روشن نشود. همچنین سوختن فیوز یا قطع بودن برق منزل دیگر دلیل آن است. در صورت عدم رفع مشکل با متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان در ارتباط باشید.

کار نکردن ماشین ظرفشویی

در این حالت ممکن است درب ماشین ظرفشویی به طور کامل بسته نشده باشد یا دکمه استارت‌زده نشده باشد در این صورت ماشین ظرفشویی کار نمی‌؜کند. جهت تعمیرات با تکنسین تعمیرات ظرفشویی در اصفهان تماس برقرار کنید.

تعمیر ظرفشویی در اصفهان

چرخش نادرست بازو‌های آب پاش ماشین ظرفشویی

در این بخش به بررسی مشکل در عدم چرخش یا ناصحیح بودن چرخش این بخش ظرفشویی می‌؜پردازیم. ممکن است وجود و گیر کردن جسم خارجی از جمله کاغذ در این بازو‌ها سبب عدم چرخش باشد. همچنین خرابی این بخش نیز در این اختلال نقش دارد. ابتدا روزنه؜‌های بازوی آب پاش را تمیز کنید. در صورت عدم رفع مشکل با تعمیرکار تعمیر ظرفشویی در اصفهان تماس بگیرید.

اختلال و مشکل در سیم کشی ظرفشویی

این مشکل به دلیل احتمال برق گرفتی هر یک از افراد در محل ظرفشویی، بسیار خطرناک است. پس بهتر است در مواجه با این مشکل ابتدا در هر صورتی برق ظرفشویی را قطع کنید. در ادامه به بررسی موارد نقش آفرین در این اختلال خواهیم پرداخت و همچنین جهت دریافت کمک با متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان در ارتباط باشید.

اختلال در سیم اتصال به زمین

ظرفشویی دارای یک سیم کشی مخصوص به نام اتصال به زمین می‌باشد که باید آن را به لوله فاضلاب یا ستون آهنی خود ساختمان متصل کرد. در صورت عدم اتصال به زمین ممکن است سبب ایجاد مشکل در سیم کشی کلی ظرفشویی شود.

خرابی هیتر ظرفشویی

وظیفه هیتر در ظرفشویی تولید گرما است و در صورت فرسوده شدن با آب دچار اتصالی خواهد شد. در نهایت سبب مشکل در اتصالات سیم کشی ظرفشویی خواهد شد. هیتر را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

نشتی ظرفشویی

عدم حل مشکل نشتی یکی از دلایل بزرگ در پیدایش این مشکل است. چنانچه ظرفشویی نشتی آب داشته باشد سبب افزایش امکان برق گرفتگی در این ماشین خواهد بود. برای حل مشکل و رفع خطر باید نشتی آب را برظرف کرد. در صورت نیاز به رفع این مشکل با متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان در ارتباط باشید.

خرابی سیم کشی در ظرفشویی

در صورت از بین رفتن روکش سیم؜‌ها و پوسیدگی آن؜‌ها احتمال اینکه ظرفشویی دچار این اختلال شود؛ زیاد است. چنانچه سیم کشی تعویض شود، این مشکل برطرف خواهد شد.

خرابی موتور ظرفشویی

ممکن است موتور نیم سوز شود و به بدنه هم متصل شده باشد. در چنین حالتی بدنه ظرفشویی برق دار می‌؜شود. اگر بدنه را لمس کنید احتمال برق گرفتی ممکن است. در جهت کسب راهنمایی بیشتر با تکنسین تعمیر ظرفشویی در اصفهان درارتباط باشید.

نمایندگی ظرفشویی در اصفهان

خرابی پریز برق

یکی از دلایل مؤثر در این اختلال خرابی پریز برق است که سبب افتادن برق در ظرفشویی می‌؜شود. پریز را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید. از یک برقکار در این زمینه کمک بگیرید.
در نهایت
در این مطلب به بررسی دلایل مختلف در ایجاد مشکلات ظرفشویی از جمله موارد مؤثر در عدم شست و شوی صحیح و موارد دیگر پرداختیم. شما به علم سطحی در راستای عیب؜یابی این دستگاه رسیده؜اید ولی از تعمیر خودسرانه این دستگاه خودداری کنید. در بسیاری از مواقع به دلیل نداشتن دانش فنی علاوه بر تعمیر نکردن قطعه مد نظر سبب خرابی موارد دیگر نیز می‌؜شوید. در صورت نیاز به تعمیر با متخصص تعمیر ظرفشویی در اصفهان در ارتباط باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان و مناطق تحت پوشش

تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان | اصفهان تکنیک به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد. تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان :

۰۳۱۳۶۶۰۶۶۴۶
۰۳۱۳۶۶۰۶۶۵۶

Call Now Buttonتماس با ما