تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی همراه با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان 

چرا باید تعمیر مایکروفر گاسونیک را به ما بسپارید ؟

 

1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۸ سال و مختص تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان
2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
4 – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات
7 – استفاده از قطعات فابریکی و اورجینال
8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9- تعمیرات در محل (به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود).
10– ایاب و ذهاب رایگان در صورت انجام کار
(این مبلغ در تمامی مراکز به مقدار 40000 تومان می باشد).

تعمیر مایکروفر گاسانونیک در اصفهان
نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس مایکروفر گاسانونیک در اصفهان

تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان | خدمات مرکزی

تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.گروه اصفهان تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه سرویس و تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان اصفهان بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفر باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

بیش از 15 سال سابقه درخشان | ارائه بهترین قیمت تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان طبق نرخ اتحادیه | استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر گاسونیک | برخورداری از مهندسین مجرب | تعمیر و تحویل دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن
ثبت درخواست در سایت ما رایگان می باشد، شما میتوانید به صورت آنلاین و تلفنی در خواست تعمیرات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.
هزینه تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان به نوع خرابی دستگاه شما، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و بعد از عیب یابی دستگاه شما توسط متخصص اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه، طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی می باشد.
این مرکز با داشتن 12000 مشتری ثابت، همواره هدف خود را بر پایه رضایت مشتری گذاشته است . تمامی خدمات مرکز دارای گارانتی 90 روزه می باشد و در صورت ناراضی بودن از طریق خدمات مشتریان پیگیری می شود.

تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان

در این مطلب به بررسی موارد و مشکلات مایکروفر گاسونیک پرداخته شده است که در صورت نیاز به تعمیر با تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان در ارتباط باشید. در دنیای امروز گسترش علم سبب توسعه صنعت لوازم خانگی شده است و استفاده بی‌رویه از این کالا‌ها باعث خرابی آن؜‌ها خواهد شد.

ایرادات و مشکلات مایکروفر به دلیل استفاده نادرست از این کالا و همچنین استفاده بی‌رویه از ان اتفاق می‌افتد که عیب‌یابی آن نیاز به دانش سطحی داشته که در این مطلب به آن پرداخته شده است و همچنین تعمیر مایکروفر نیاز به مهارت تخصصی داشته که در صورت نیاز به تعمیر با یک متخصص تعمیر مایکروفر در اصفهان در ارتباط باشید.

علت خرابی خازن مایکروفر

خرابی خازن مایکروفر یکی از اختلال؜‌های نگران‌کننده است که در صورت اتفاق مایکروفر از کار خواهد افتاد. در این بخش به بررسی دلایل مؤثر در این خرابی پرداخته شده است. در صورت نیاز به راهنمایی با تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان در ارتباط باشید.

نمایندگی مایکروفر گاسونیک در اصفهان

روشن نشدن مایکروفر بر اساس برآورد تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان

در مواردی ممکن است مایکروفر شما روشن شود و کار کند اما غذای شما را گرم نکند. این مورد نشانه؜ ی خرابی خازن است. همچنین ممکن است مایکروویو هنگام کار سرو صدای زیادی داشته باشد. صدای زیاد در مایکروفر نشان دهنده خرابی به نام خازن است.

دود سبب خرابی خازن مایکروفر می‌؜شود.

در مواردی ممکن است مایکروویو پس از شروع کار دود کند و یا بوی سوختگی به مشام برسد. این مورد نیز خرابی خازن مایکروفر را هشدار می‌دهد. در صورت مشاهده هر یک از موارد بالا حتماً اقدام به تست خازن مایکروفر کنید و در صورتی خرابی حتماً آن را تعویض نمایید. در صورت نیاز به تعمیر با تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان تماس برقرار نمایید.

تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان

تست خازن مایکروفر با اهمتر چگونه است؟

در صورت بروز این خرابی تست بسیار مهم خواهد بود. به همین دلیل بایستی در صورتی که نشانه؜ای از خرابی مشاهده کردید خازن مایکروفر با استفاده از روش‌های متداول تست نمایید. یکی از راه‌های تست خازن مایکروفر با استفاده از اهمتر است. جهت انجام این تست بایستی ابتدا برق مایکروفر را قطع کنید و سپس سیم‌های خازن را جدا نمایید. بعد از آن اهم سنج آنالوگ را در بین دو ترمینال خازن بگذارید. در صورتی که خازن شما سالم باشد بایستی عقربه روی متر مقداری به سمت بالا رود و بعد به پایین رود. همچنین لازم به ذکر است تست خازن با استفاده از مولتی متر نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

نمایندگی تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان

آموزش تخلیه خازن مایکروفر چگونه است؟

در صورت عدم تخلیه‌ی برق خازن ممکن است خطر برق گرفتگی شما را تهدید نماید. به همین دلیل ابتدا در تست خازن و قبل از شروع کار می‌؜بایست برق خازن را تخلیه کنید. توجه داشته باشید که فرقی ندارد مایکروفر چند ساعت به برق باشد؛ قبل از اقدام به تست و تعمیر باید برق آن تخلیه شود. در صورت نیاز به راهنمایی با تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان در ارتباط باشید.
برای این کار به یک عدد مقاومت سیمی که نرخ آن ۲ وات و ۲۰۰۰ اهم است نیاز دارید. همچنین به یک جفت سیم اتصال دهنده که در دو طرف آن گیره؜‌های سوسماری است نیاز خوهید داشت. یکی از سیم؜‌ها را به هر دو طرف مقاومت خازن وصل می‌؜کنیم.
یک سر سیم را به قسمت فلزی پیچ گوشتی متصل کنید سیم دیگری را به یکی از پایه‌های خازن وصل نمایید. سپس نوک پیچ گوشتی را به پایانه دیگر بزنید. در این قسمت ممکن است جرقه ایجاد شود. بدین ترتیب برق خازن تخلیه خواهد شد. در صورت نیاز به تعمیر با کارشناس تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان در تماس باشید.
کلام پایانی
یکی از مشکلات بزرگ مایکروفر گاسونیک مشکل در خازن ان است که در این مطلب بطور کامل به آن پرداخته شد. در صورت خرابی این دستگاه از تعمیر و تعویض خودسرانه قطعات در این دستگاه پرهیز نمایید و با تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان در ارتباط باشید. برای تعمیر مایکروفر در اصفهان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان و مناطق تحت پوشش

تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان | تعمیرات مایکروفر گاسونیک در اصفهان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد. تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر مایکروفر گاسونیک در اصفهان :

۰۳۱۳۶۶۰۶۶۴۶
۰۳۱۳۶۶۰۶۶۵۶

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
قربانعلی
 صدیق
قربانعلی صدیق
5 ماه قبل

سلام ببخشیدبوق ممتدو ارور refrigerator وعلامت الارم ممنون میشم

تماس با ما: 03191011297