تعمیرات کولر گازی ال جی در اصفهان

تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی همراه با تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان 

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی ال جی

یکی از مشکلات رایجی که معمولا برای کولر گازی ال جی به وجود می‌آید و باعث می‌شود تا شما نیازمند استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان شوید این است که کولر گازی شما ناگهان خاموش می‌شوند. وقتی که این مشکل برایتان به وجود می‌آید باید به دنبال پیداکردن دلیل اصلی بروز این مشکل باشید. از جمله رایج‌ترین دلایلی که در این زمینه می‌توان مطرح کرد عبارت‌اند از:

 • این احتمال وجود دارد که سیم‌پیچی دستگاه شما معیوب شده و نیازمند تعمیر باشد. پس در اولین قدم باید عملکرد سالم سیم‌پیچی دستگاه خود را بررسی کنید.
 • در قدم بعدی اطمینان حاصل کنید که برد الکتریکی دستگاه شما خراب نیست و می‌تواند عملکرد خوبی را به شما ارائه دهد.
 • در صورتی که سنسورهای کولر گازی ال جی شما خراب باشد نیز معمولا مشاهده می‌کنید که دستگاه ناگهان خاموش می‌شود.
 • یکی دیگر از دلایل رایجی که برای بروز این مشکل وجود دارد نیز این است که رله استارت دستگاه شما خراب شده است و نیازمند تعمیر خواهد بود. پس بهتر است با کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای اقدام به تعمیر آن کنید.
تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان
نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس کولرگازی ال جی در اصفهان

علت نشت آب از کولر گازی ال جی

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای دستگاه‌های شما به وجود بیاید این است که کولر گازی شما شروع به نشتی آب می‌کنند. وقتی که با این مشکل مواجه می‌شوید باید به دنبال پیداکردن دلیل اصلی بروز این مشکل باشید. از جمله رایج‌ترین دلایلی که در این زمینه وجود دارند نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی کنید که آیا پمپ کندانسور دستگاه شما سالم است یا خیر؟ گاهی اوقات ایجاد شکستگی در این پمپ مهم‌ترین دلیلی است که باعث می‌شود تا کولر گازی ال جی شما نشتی آب داشته باشند.
 • در ادامه بررسی کنید که آیا جریان هوا به شکلی درست وارد دستگاه شما می‌شود یا خیر؟ اگر جریان هوا وارد دستگاه نشود معمولا این مشکل پیش می‌آید که دستگاه شما با نشتی آب مواجه می‌شود.
 • گرفتگی حفره تخلیه عامل بسیار مهم دیگری است که معمولا باعث می‌شود تا دستگاه شما نشتی آب داشته باشد. پس حتما بررسی کنید که این حفره مسدود نباشد.
 • اگر هوای بیرون خانه خیلی سرد باشد نیز معمولا یک عامل مهم است که باعث می‌شود تا دستگاه شما نشتی داشته باشد.

در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا درجه ترموستات دستگاه شما به شکلی درست تنظیم شده است یا خیر؟ در ادامه باید گرفتگی و کثیف بودن فیلترهای هوای کولر گازی خود را بررسی کرده و در نهایت بررسی کنید که گاز کولر گازی تمام نشده باشد.

ممکن است دلیل این موضوع این باشد که یکی از قطعات داخلی یخچال شما خراب شده است، از طرف دیگر اگر فن دستگاه شما نیز خراب باشد معمولا این سروصداها را می‌شنوید.

این احتمال وجود دارد که سیم‌های دستگاه شما فرسوده شده باشند و از طرف دیگر اگر کمپرسور دستگاه شما نیز خراب شده باشد معمولا این مشکل به وجود می‌آید.

خیلی زیاد یا کم بودن درجه کولر گازی، ایجاد فشار زیاد روی این دستگاه‌ها و در نهایت خراب شدن برد الکتریکی کولر گازی ال جی از جمله مهم‌ترین عواملی هستند که می‌توانند باعث بروز این مشکل شوند.

تعمیر کولرگازی ال جی در اصفهان

 

خدمات تعمیر کولر گازی در اصفهان به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مشکلات رایجی که برای کولرهای گازی به وجود می‌آیند را خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن حل کنید. برای این‌که بتوانید این مشکلات را حل کنید نیازمند این خواهید بود که آنها را بشناسید و بتوانید به شکل درست و اصولی دلایل بروز این مشکلات را شناسایی کنید. در ادامه قصد داریم کمی بیشتر درباره این مشکلات رایج صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه به شما ارائه دهیم.

نمایندگی کولر گازی ال جی در تبریز

 

چرا سیکل سرمایش کولرهای گازی ال جی با مشکل مواجه می‌شود؟

 

یکی از مشکلات رایجی که باعث می‌شود تا شما نیازمند استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان شوید این است که سیکل سرمایش دستگاه شما با مشکل مواجه شده و همین موضوع نیز در نهایت منجر به بروز مشکلات جدی در دستگاهتان می‌شود. از جمله دلایل رایجی که برای بروز این مشکل در کولرهای گازی ال جی وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در اولین قدم باید بررسی کنید که گاز کولرهای ال جی شما به اتمام نرسیده باشد.
 • خراب بودن فن دستگاه عامل بسیار مهم دیگری است که معمولا باعث بروز چنین مشکلی در دستگاه‌هایتان خواهد شد.
 • در قدم بعدی باید مطمئن شوید که کمپرسور دستگاهتان عملکرد درستی داشته و مشکلی برایش به وجود نیامده است.
 • عامل بسیار مهم دیگری که باید در نظر بگیرید خراب شدن ترموستات دستگاه است. پس حتما مطمئن شوید که ترموستات دستگاه شما نیز عملکرد درستی دارد.

 

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی ال جی

 

وقتی که در حال استفاده از کولرهای گازی ال جی هستید معمولا یک مشکل بسیار مهم برایتان به وجود می‌آید و آن این است که دستگاه شما در حین کارکردن ناگهان خاموش می‌شود؟ وقتی که این مشکل برایتان به وجود می‌آید نیازمند این خواهید بود که برخی از دلایل زیر را بررسی کنید:

 • در اولین قدم مطمئن شوید که اختلالی در سیم‌کشی دستگاهتان وجود ندارد و مشکلی برای سیم‌کشی دستگاه به وجود نیامده است.
 • در قدم بعدی نیازمند این خواهید بود که عملکرد صحیح برد الکتریکی دستگاه را بررسی کنید. فراموش نکنید که خرابی برد الکتریکی معمولا باعث می‌شود تا مشکلات جدی‌تری نیز برای دستگاه‌های شما به وجود بیاید. پس باید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در اصفهان اقدام به حل این مشکل کنید.
 • دلیل رایج دیگری که ممکن است برای این موضوع به وجود آمده باشد این است که کمپرسور دستگاه شما معیوب شده باشد. پس حتما عملکرد صحیح آن را نیز بررسی کنید.

 

چرا کولر گازی ال جی به‌صورت خودکار خاموش نمی‌شود؟

 

معمولا وقتی که این مشکل برای دستگاه شما به وجود می‌آید نیازمند این خواهید بود که برخی از موارد زیر را بررسی کرده و متوجه شوید که دقیقا چه عاملی باعث شده تا دستگاه شما در حین کارکردن به‌صورت خودکار خاموش نشود:

 • این احتمال وجود دارد که دستگاه شما با مشکل برفک‌زدن لوله‌ها مواجه شده و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا به‌صورت خودکار خاموش نشود.
 • در قدم بعدی باید مطمئن شوید که ترموستات دستگاه شما عملکرد درستی داشته و از این نظر مشکلی برای دستگاه به وجود نیامده است.
 • عامل مهم دیگری که باعث می‌شود تا کولرهای گازی ال جی به‌صورت خودکار خاموش نشوند خراب شدن برد الکتریکی دستگاه است.

 

تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان

 

چرا کولر گازی ال جی نشتی آب دارد؟

 

یکی دیگر از مشکلات رایجی که معمولا برای کولرهای گازی ال جی به وجود می‌آید این است که این کولرها با مسئله نشتی آب مواجه می‌شوند. وقتی که این مشکل به وجود می‌آید نیازمند این خواهید بود که برخی از موارد زیر را بررسی کرده و دلیل اصلی بروز این مشکل را پیدا کنید:

 • معمولا وقتی که مشکل نشتی آب برای کولرهای گازی به وجود می‌آید شما نیازمند این خواهید بود که مسیر تخلیه دستگاه خود را بررسی کنید. این احتمال وجود دارد که مسیر تخلیه آب دستگاه مسدود شده باشد.
 • بررسی عملکرد پمپ تخلیه اقدام مهم دیگری است که باید در این زمینه انجام دهید. در واقع شما باید اطمینان حاصل کنید که پمپ تخلیه دستگاه شما عملکرد صحیحی داشته و از این نظر مشکلی ندارد.
 • در قدم بعدی مطمئن شوید که فیلترهای هوای دستگاه عملکرد درستی داشته و تمیز هستند. وقتی که این فیلترهای هوا کثیف باشند معمولا مشاهده می‌کنید که دستگاه با نشتی آب مواجه می‌شود.

 

چرا کولر گازی ال جی صداهای غیرعادی از خود تولید می‌کند؟

 

آیا شما هم وقتی در حال استفاده از کولرهای گازی ال جی هستید مشاهده می‌کنید که ناگهان دستگاه شما شروع به تولید صداهای غیرعادی می‌کند؟ وقتی که با این مشکل مواجه می‌شوید نیازمند این خواهید بود که موارد زیر را بررسی کرده و نسبت به عملکرد کولر خود اطمینان حاصل کنید:

 • مطمئن شوید که دستگاه را به شکلی تراز نصب کرده‌اید و مشکلی از این نظر وجود ندارد.
 • در قدم بعدی باید بررسی کنید که آیا فن و پروانه‌های داخل فن دستگاه آسیب ندیده باشند.
 • معیوب بودن موتور دستگاه عامل مهم دیگری است که باعث تولید صداهای غیرعادی از کولر گازی ال جی می‌شود.
 • در نهایت شما نیازمند این هستید که نشتی آب از دستگاه خود را نیز بررسی کنید. فراموش نکنید که اگر کولرهای گازی شما نشتی داشته باشند معمولا صداهای زیادی را از خود تولید می‌کنند.

 

چرا کولر گازی ال جی روشن نمی‌شود؟

 

گاهی اوقات ممکن است وقتی که در حال استفاده از کولرهای گازی ال جی هستید مشاهده کنید که این دستگاه‌ها روشن نمی‌شوند. در چنین شرایطی نیازمند این خواهید بود که پیش از تماس گرفتن با شماره تعمیرکار کولر گازی ال جی در اصفهان حتما دلایل و موارد زیر را بررسی کنید:

 • مطمئن شوید که برد الکتریکی کولر گازی ال جی شما عملکرد درستی داشته و معیوب نشده است.
 • در قدم بعدی کمپرسور دستگاه خود را به کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای بررسی کنید. فراموش نکنید که خرابی کمپرسور معمولا مهم‌ترین عاملی است که باعث روشن نشدن کولرهای گازی ال جی می‌شود.
 • گاهی اوقات ممکن است این مشکل به این علت رخ دهد که تایمر دستگاه شما معیوب شده و نیازمند تعمیر است.
 • در قدم بعدی مطمئن شوید که پریز برق و سیم‌هایی که به کولر گازی شما متصل هستند عملکرد درستی داشته و از این نظر مشکلی برایشان به وجود نیامده است.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی در اصفهان

 

هزینه تعمیر کولر گازی ال جی چقدر است؟

 

وقتی که قصد تعمیر کولرهای گازی ال جی خود را دارید معمولا یک سوال بسیار مهم ممکن است برای شما به وجود بیاید و آن این است که چه عواملی روی هزینه تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان تاثیرگذار هستند؟ از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع و مدل کولر گازی ال جی که شما در حال استفاده از آن هستید.
 • مشکلی که برای دستگاه به وجود آمده
 • تجربه تعمیرکار و مجموعه‌ای که برای این کار انتخاب کرده‌اید.
 • اصل بودن قطعاتی که برای تعویض استفاده می‌شوند.

 

سخن پایانی

 

امروزه خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در اصفهان به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن کولرهای گازی ال جی خود را تعمیر کرده و از آنها استفاده کنید. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد تعمیر این کولرهای گازی را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اصفهان در این زمینه نیز استفاده کنید. با استفاده از این خدمات می‌توانید با کمترین هزینه ممکن و بالاترین کیفیت اقدام به تعمیر کولرهای گازی ال جی خود کرده و نتایج مطلوبی را نیز دریافت کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مینا
مینا
2 سال قبل

سلام روزتون بخیر، باد سردی که کولرگازی پخش میکنه مثل قبل نیست و فضای خونه رو آن چنان خنک نمیکنه مشکل چیه؟ میشه راهنماییم کنید؟

تماس با ما: 03191011297