تعمیر یخچال امرسان در اصفهان

محتوای صفحه

محتوای صفحه
مرکز تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان

علت کار نکردن یخساز یخچال امرسان

وقتی که از یخچال‌های امرسان استفاده می‌کنید مشاهده می‌کنید که گاهی اوقات یخچال شما به طور کامل از کار می‌افتد و دیگر کار نمی‌کند. زمانی که با این مشکل مواجه می‌شوید در ابتدا باید دلیل به وجود آمدن این مشکل را بررسی کرده و در قدم بعدی اقدام به استفاده از خدمات تعمیر یخچال امرسان در اصفهان کنید. از جمله دلایل رایج بروز این اتفاق در یخچال‌های امرسان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا جریان برق ورودی دستگاه درست کار می‌کند یا خیر؟ ممکن است سیم ورودی جریان الکتریکی به یخچال شما قطع شده باشد یا این‌که دوشاخه به‌درستی در پریز قرار نگرفته باشد.
 • در قدم بعدی مطمئن شوید که کمپرسور و موتور دستگاه شما عملکرد درستی دارند. برای این کار بهتر است از یک تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.
 • دلیل بعدی که برای بروز این مشکل وجود دارد خراب بودن برد الکتریکی است که در دستگاه شما وجود دارد.
 • سپس باید بررسی کنید که آیا سیم‌کشی داخل دستگاه مشکلی دارد یا خیر؟
 • در گام آخر نیز باید مطمئن شوید که ترموستات شما به‌درستی کار کرده و مشکلی از این نظر ندارد.

دلیل لرزش زیاد یخچال امرسان

مشکل رایج دیگری که در یخچال‌های امرسان به وجود می‌آید و باعث می‌شود تا شما در حین کارکردن با آنها با مشکل مواجه شوید این است که یخچال شما ناگهان شروع به لرزیدن می‌کند. دلایل رایجی که برای این موضوع وجود دارند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • وقتی که کمپرسور یخچال‌های امرسان شما با مشکل مواجه می‌شود معمولا یخچال شما شروع به لرزیدن در حین کار می‌کند.
 • دلیل بعدی که برای این موضوع وجود دارد این است که کویل‌هایی که در کمپرسور دستگاه شما به کار رفته‌اند کثیف هستند و نیازمند تمیزشدن هستند.
 • ممکن است یخساز دستگاه شما معیوب بوده و نیازمند تعمیر باشد.
 • در صورتی که سنسورهای دمایی یخچال شما خراب باشند معمولا این مشکل به وجود می‌آید که یخچال شما با لرزش زیادی مواجه می‌شود.
 • در صورتی که سنسورهای دمایی یخچال خراب شده باشند نیز معمولا با لرزش زیاد در یخچال‌های خود مواجه می‌شوید.
 • در نهایت باید بدانید آخرین دلیلی که برای این مشکل وجود دارد این است که المنت گرمایشی یخچال شما با مشکل مواجه شده و نیازمند تعمیر است.
نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس یخچال امرسان در اصفهان

معمولا اصلی‌ترین دلیلی که برای بروز این مشکل وجود دارد این است که تنظیمات دمایی یخچال امرسان شما به‌درستی انجام نشده است. به همین علت شما با تنظیم مجدد آن می‌توانید خیلی راحت مشکل چشمک‌زدن یخچال را حل کنید.

این هزینه کاملا به مشکلی که برای یخچال شما به وجود آمده بستگی خواهد داشت. البته کیفیت خدماتی که شما توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای دریافت می‌کنید نیز عامل مهم دیگری است که می‌تواند روی هزینه نهایی شما تاثیرگذار باشد.

گاهی اوقات خودتان می‌توانید مشکل به وجود آمده برای این یخچال‌ها را حل کنید؛ ولی در بسیاری از موارد نیز نیاز است که حتما از یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید دقیق‌تر مسئله را حل کنید.

سعی کنید قسمت‌های داخلی یخچال خود را همیشه تمیز نگه دارید و البته سینی که در قسمت پایینی یخچال قرار دارد و ممکن است مواد غذایی داخل آن قرار گیرد را نیز حتما به طور مرتب و دوره‌ای تمیز کنید.

تعمیرات یخچال امرسان  در اصفهان

امروزه مهمترین عضو آشپزخانه یخچال است و برای زنان خانه دار اهمیت ویژه‍ای دارد شاید این وسیله حیاتی در آشپزخانه نیاز به علم و آگاهی دارد که تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان با افتخار در اینجاست که به شما کمک کند.
ممکن است پس از خرید هر یخچالی از جمله یخچال امرسان با مشکلاتی مواجه شوید؛ مشکلاتی از این قبیل در اکثر موارد تخصصی بوده و نیاز به مراجعه به متخصص در این زمینه دارد و البته در بعضی از موارد داشتن آگاهی از برطرف کردن نقص به وجود آمده به شما کمک می‌‍کند که که خودتان مشکلات سردستی را برطرف کنید و نیاز به تعمیرکار و متخصصین ما نداشته باشید در ادامه با ما همراه باشید.
دلیل چشمک زدن درجه یخچال (ارور درجه)
چشمک زدن درجه یخچال امرسان یکی از آن مشکلاتی است که شما می‌توانید با بررسی دقیق به دلیل آن دست پیدا کنید

نمایندگی یخچال امرسان در اصفهان

دلایل عمده چشمک زدن درجه یخچال امرسان بر اساس تجربه تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان

پس از اینکه شما یخچال خود را روشن کردید و یخچال شروع به کار کرد درجه یخچال شروع به چشمک زدن می‌‍کند و هنگامی که به دمای مدنظر می‌‍رسد چشمک زدن متوقف می‌‍شود در این هنگام شما متوجه تنظیم نبودن دمای یخچال می‌‍شوید که یکی از دلایل چشمک زدن درجه یخچال است.
ریست کردن یخچال باعث می‌‍شود تنظیم دمان آن به هم بریزد و درجه تا تنظیم شدن مجدد شروع به چشمک زدن کند هنگامی که شما یخچال خود را ریست می‌‍کنید و با مشکل چشمک زدن درجه مواجه می‌‍شوید طبیعی است اما اگر پس از گذشت زمان مشکل ارور درجه برطرف نشد یخچال را به مدت نیم ساعت از از برق بکشید و سپس به برق متصل کنید.
اگر هر کدام از موارد بالا به شما در قطع ارور درجه کمک نکرد قطعات یخچال امرسان شما نقص و اختلال دارند

نقص کدام قطعه یخچال دلیل اصلی ارور درجه است؟ و رفع مشکل با تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان

چشمک زدن یخچال فریز امرسال به دلیل نقص قطعات می‌تواند هر کدام از مشکلات زیر را در بر بگیرد:

یخساز یخچال امرسان

اگر قطعات یخ‍پران، تعدیل‌کننده یخ و خارج‌کننده یخ دچار نقص شوند با ارور درجه مواجه می‌‍شویم که خوشبختانه این قطعات قابل تعویض هستند.

سنسور یخساز یخچال امرسان

سنسور یخ‌ساز که وظیفه دستور به یخ‌ساز را به عهده داردگاهی سوکت آن دچار ایراد می‌‍شود.
گاهی نیز سیم‌های برق آن قطع می‌‍شود.
گاهی هم ممکن است اتصالات خراب شده باشند
که هرکدام از آن‌ها توسط تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان قابل‌رفع است می‌توانید با ما در تماس باشید.

سنسور یخچال امرسان

یخ زدن فضای بر عهده سنسور است که اگر دچار نقص و ایرادی شود درجه یخچال شروع به چشمک زدن می‌‍کند خرابی سوکت سنسور و قطعی مدار برق دلایل این مشکل هستند.

سنسور سیستم برفک زدایی یخچال امرسان

زیاد سرد شدن این سنسور که پایین‌تر از دمای منفی ۵۷ درجه فارنهایت می‌باشد باعث ارور درجه می‌‍شود.
همچنین زیاد گرم شدن این سنسور که دمای بیشتر از ۱۵۰ درجه فارنهایت می‌‍باشد باعث ایجاد چشمک زدن درجه یخچال می‌‍شود.

محفظه جادویی امرسان

تنظیم دمای یخچال به صورت اتوماتیک بر عهده محفظه جادویی است که باعث برفک‍زدایی و نگهداری از مواد داخل یخچال در دمای ۳ درجه سانتیگراد می‌شود اگر دما ازمنفی ۵۸ درجه فارنهایت کمتر و همچنین از ۱۵۰ درجه فارنهایت بیشتر شود باعث ارور درجه می‌‍شود. برای تعمیر یخچال با تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان در تماس باشید.

فن درون یخچال امرسان

خراب شدن، قطعی سیم و یا از کار افتادن فن درون یخچال می‌‍تواند باعث نمایش ارور روی درجه یخچال شود.

در صورتی که در یخچال خود هر کدام از مشکلات بالا را مشاهده کردید می‌توانید با تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر یخچال امرسان در اصفهان

چگونه یخچال فریز امرسان را ریست کنیم؟

با پیشرفت تکنولوژی سنسور‌هایی در یخچال‍‌ها قرارگرفته است که هرگونه ایراد و اختلال را در صفحه نمایش یخچال نشان خواهد داد تا شما هرچه سریع‍تر برای رفع این مشکلات اقدام کنید با تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان در تماس باشید

چه زمانی ما باید یخچال امرسان را ریست کنیم؟

شما با مشاهده صفحه نمایش یخچال امرسان خود متوجه مشکل در فعالیت و نوع نمایش روی آن می‌‍شوید و متوجه می‌شویم چه زمانی باید یخچال را ریست کنیم براساس تجربه تعمیر یخچال در اصفهان و از تکنسین مجرب ما بهره بگیرید در صورت مشاهده موارد زیر یخچال خود را ریست کنید:
• مشاهده کد عجیب که همان کد خطا است.
• مشکل فعالیت LED‌های دستگاه و چشمک زدن.
• اختلال دمایی، به این صورت که دمای نشان داده شده در صفحه نمایش با دمای با مواد غذایی درون یخچال متفاوت باشد.

چگونه ما باید یخچال امرسان را ریست کنیم؟

برای شما پیش آمده که با مشکلاتی درباره یخچال خود مواجه شوید که نیاز به ریست کردن یخچال باشد ما در ادامه، نحوه ریست کردن یخچال امرسان به شما آموزش می‌‍دهیم:

۱. اولین اقدام مهم برای ریست کردن یخچال امرسان استفاده از دکمه power برای خاموش کردن برد یخچال است؛ پس ابتدا اینگونه یخچال را در حالت خاموش قرار می‌‍دهیم.

۲. مرحله دوم نگه داشتن دو کلید super وpower است؛ با یک انگشت خود کلید super را نگه‌دارید و با انگشت دیگر خود دکمه power را فشار می‌‍دهید.

۳. اگر مراحل بالا را به درستی انجام دادید در این مرحله بعد از کمی مکث، کلمه se بر روی صفحه نمایش یخچال امرسان نمایان می‌شود. در این مرحله برد به مرحله سرویس تست وارد می‌شود.

۴. این مرحله‌ی آخر است هنگامی که برد یخچال امرسان وارد مرحله تست شد با هر دفعه فشردن دکمه SUPER قطعات مختلف یخچال با عبارات متفاوت به نمایش درمی‌آید و وارد عمل می‌شود.

اگر همه مراحل بالا را طی کردید به شما تبریک می‌گم، شما با موفقیت یخچال فریز امرسان خود را ریست کردید اگر هرگونه مشکل یا سؤالی در ارتباط با تعمیر یخچال دارید تکنسین متبحر ما در اصفهان در خدمت شماست. با تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان در تماس باشید.

نحوه تنظیم دمای یخچال امرسان

با استفاده از صفحه نمایشی که روی یخچال‌های جدید امرسان قرار گرفته می‌‍توانیم معمولاً با استفاده از دکمه temp دمای یخچال را تغییر دهیم و همچنین در بعضی از مدل‌ها با استفاده از دکه های+ و – می‌توانیم دمای یخچال را تغییر دهیم. دمای مناسب یخچال امرسال در فصل تابستان ۴ تا ۵ درجه باشد و همچنین در فصل زمستان این دما‌ی مناسب بر روی ۲ یا ۳ درجه باشد. در صورت مواجه با مشکل با ما در تماس باشید تا تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان در کنار شما باشند.

نحوه خوشبو کردن یخچال امرسان

بر اساس تجربیات تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان استفاده از جوش شیرین و قهوه، استفاده از یک کاسه جوش شیرین و یا قهوه در یخچال باعث تغییر بوی یخچال می‌‍شود. گذاشتن یک پرتقال نصف شده نیز بوی مطبوعی در یخچال ایجاد می‌‍کند. استفاده از وانیل نیز به رفع بوی بد یخچال و خوشبو کردن آن کمک می‌‍کند.
همچنین می‌توانید مقداری قهوه و زغال را درون یک توری بگذارید و درون یخچال قرار دهید.

نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان

نتیجه‌گیری

امروزه یخچال جز وسایل جدایی ناپذیر هر آشپزخانه است برای نگهداری از این کالای پر مصرف و لازم باید نکات را به خوبی رعایت کنیم و همچنین با وجود مشکل در این وسیله با علم و آگاهی کافی در سدد رفع آن اقدام کنیم. در صورتی که حل مشکل ایجاد شده در یخچال امرسان شما در حیطه توانایی شما نیست نگران نباشید می‌‍توانید با یک تعمیرکار تماس بگیرید. تعمیرات یخچال امرسان در اصفهان می‌‍توانند در این امر به شما کمک کنند.

اشتراک در
اطلاع از
guest

7 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید مدنی
سعید مدنی
1 سال قبل

سلام به خاطر خدمات باکیفیت و قیمت منصفانه ای که در زمینه تعمیر یخچال امرسان و حضور به موقع تعمیرکار در محل به بنده ارائه دادید، تشکر میکنم. موفق و پیروز باشید.

کمال قادری
کمال قادری
1 سال قبل

با سلام دستگاه من مدتی هستش که اینقدر برفک زده که در اون به زور بسته میشه! میشه راهنماییم کنید که چه کاری برای حلش باید انجام بدم !

غلام
 صدر
غلام صدر
3 ماه قبل

سلام و خسته نباشید . یخچال من مدل بالا و پایین امرسان هستنش که در قسمت یخچالش یخ میزند تقریبا یک روزی است اینطوری شده لطفا راهنمایی کنید باتشکر از خدمات خوبتون.

ابوالفضل
 جلیلی
ابوالفضل جلیلی
3 ماه قبل

من یخچال فریزر دو قلو بکو خریدم، از فریزر راضی هستم ولی از یخچالش نه
عیب هایی که داره اینه که اولا رطوبت داخل یخچال زیاده دوم اینکه مواد غذایی توی یخچال زود خراب میشه مثلا میوه بعد یک هفته پلاسیده میشه در صورتی که شنیدم بعضی یخچال ها تا یک ماه هم میوه داخلش خوب میمونه و خراب نمیشه

اصغر
 بیات
اصغر بیات
3 ماه قبل

در یخچال امرسان مدلRH15D-350 دمای مناسب کدام درجه و عدد است؟

تماس با ما: 03191011297