تعمیر یخچال دوو در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در اصفهان

محتوای صفحه

محتوای صفحه
نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس یخچال دوو در اصفهان

علت گرم شدن یخچال دوو

معمولا دلایل مختلفی وجود دارند که باعث می‌شوند تا یخچال‌های دوو خیلی زیاد گرم شده و در حین کارکردن تقریبا داغ کنند. برای این‌که بتوانید این مشکل را در یخچال‌های خود حل کنید نیازمند این خواهید بود که دلایل اصلی بروز این مشکل را بررسی کرده و سپس با کمک خدمات تعمیر یخچال دوو در اصفهان اقدام به حل این مشکل کنید. از جمله رایج‌ترین دلایلی که برای بروز این مشکل وجود دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ممکن است المنت‌های حرارتی دستگاه شما خراب شده و نیازمند تعمیر باشند. در چنین شرایطی باید یا این المنت‌ها را با کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای تعمیر کرده یا این‌که اقدام به تعویض این المنت‌ها کنید.
 • در قدم بعدی نیازمند این هستید که بردهای الکتریکی این دستگاه‌ها را بررسی کنید. گاهی اوقات دلیل اصلی گرم‌شدن بیش از اندازه این یخچال‌ها این است که برد الکتریکی آنها معیوب شده است.
 • خراب شدن سنسورهای دمایی یخچال نیز می‌توانند در نهایت منجر به گرم شدن بیش از اندازه آن شوند.
 • اگر درب یخچال شما برای مدت زمان طولانی باز بماند نیز معمولا این احتمال وجود دارد که یخچال شما خیلی گرم شده و موتور آن با مشکل مواجه شود.

علت لرزش زیاد یخچال دوو

وقتی که صحبت از مشکلات رایج یخچال‌های دوو می‌شود باید به این موضوع دقت داشته باشید که معمولا لرزش زیاد این یخچال‌ها یک عامل بسیار مهم است که باعث می‌شود تا شما در کارکردن با آنها مشکلاتی را تجربه کنید. از جمله دلایل رایجی که باعث بروز این مشکل می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ممکن است هیتر یا گرم‌کننده یخچال شما خراب شده و نیازمند تعمیر باشد. وقتی که اقدام به تعمیر این هیترها نکنید معمولا یخچال‌های شما لرزش زیادی را در حین کارکردن تجربه می‌کنند.
 • در صورتی که تایمر دیفراست دستگاه نیز خراب شده باشد معمولا این یخچال‌ها لرزش زیادی را در حین کارکردن خواهند داشت. پس حتما سعی کنید عملکرد صحیح این تایمرها را بررسی کنید.
 • عامل مهم دیگری که باعث لرزش یخچال‌های دوو می‌شود خراب شدن حسگرهایی است که دمای داخل یخچال را اندازه‌گیری می‌کنند.
 • در نهایت باید توجه داشته باشید که خراب شدن موتورهای این یخچال‌ها نیز معمولا می‌تواند مشکلات جدی را در لرزش آنها ایجاد کرده و باعث لرزیدن شدید یخچال‌های دوو شود.
مرکز تعمیر یخچال دوو در اصفهان

معمولا اگر صفحه نمایش دستگاه با مشکل مواجه شده باشد یا این‌که ضربه‌های فیزیکی جدی به یخچال شما وارد شده باشد مشاهده می‌کنید که برد الکتریکی نیز خراب می‌شود. البته قطع و وصل جریان الکتریکی به‌صورت شدید نیز می‌تواند عامل مهمی در بروز این مشکل باشد.

این احتمال وجود دارد که یخچال شما نشتی گاز داشته باشد و گاز کافی درون یخچال وجود نداشته باشد، خراب شدن سنسورها یا ترموستات دستگاه و در نهایت قرارگیری دستگاه در جای نامناسب از جمله مهم‌ترین عواملی است که باعث بروز این مشکل می‌شود.

از جمله رایج‌ترین این دلایل می‌توان به از بین رفتن لایه محافظ، قطع شدن اورلود، وارد شدن اضافه بار به یخچال شما و در نهایت گرفتگی مسیر لوله‌ای که وارد کمپرسور می‌شود اشاره کرد.

در بیشتر موارد بله شما نیازمند شخصی هستید که مشکلات رایج این یخچال‌ها را بشناسد و بتواند بهترین راهکارها را برای حل این مشکلات ارائه دهد. با این حال گاهی اوقات نیز خودتان می‌توانید به طور مستقیم مشکل به وجود آمده را حل کنید.

تعمیرات یخچال دوو در اصفهان

یکی از مهم‌ترین نکات در تعمیر یخچال دوو در اصفهان این است که سعی کنید مشکلات رایجی که برای این یخچال‌ها به وجود می‌آید را بشناسید و بتوانید در کمترین زمان ممکن اقدام به تعمیر آنها کنید. معمولا شناخت مشکلات رایجی که برای این یخچال‌ها به وجود می‌آید کار چندان ساده و راحتی نیست. به همین علت نیز شما باید سعی کنید نکات مختلفی را در این زمینه مدنظر قرار دهید. در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره تعمیر این یخچال‌ها صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

نمایندگی یخچال دوو در اصفهان

مشکلات رایج یخچال‌های دوو

در اولین قدم برای این‌که بتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در اصفهان استفاده کنید نیازمند این خواهید بود که مشکلات رایجی که برای این یخچال‌ها به وجود می‌آید را شناسایی کرده و به این ترتیب علت آنها را پیدا کنید. در ادامه می‌توانید راهکارهایی را اتخاذ کنید که به شما کمک می‌کند تا بتوانید یخچال خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید. از جمله مشکلات رایج این یخچال‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یخچال دوو به طور مداوم روشن و خاموش می‌شود

یکی از مشکلات رایجی که در یخچال‌های دوو با آن مواجه می‌شوید این است که یخچال شما به طور مداوم روشن و خاموش می‌شود. وقتی که این مشکل برایتان به وجود می‌آید باید بدانید که دلایل رایج زیادی در این زمینه وجود دارند که می‌توانند باعث بروز چنین مشکلی شوند. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ممکن است برد الکتریکی شما خراب شده باشد. معمولا با خرابی برد الکتریکی کاری از دست خودتان برنمی‌آید و به همین علت نیز باید به دنبال کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه باشید.
 • خراب شدن ترموستات عامل مهم دیگری است که باعث بروز این مشکل می‌شود. پس سعی کنید کارکرد صحیح ترموستات دستگاه خود را بررسی کنید.
 • فراموش نکنید که بروز نقص فنی در کمپرسور یخچال نیز معمولا می‌تواند منجر به روشن و خاموش شدن مداوم یخچال‌های شما شود.
 • در آخرین گام نیز باید بررسی کنید که آیا جریان الکتریکی به شکل مناسب وارد دستگاه می‌شود یا خیر؟ برای این کار بهتر است سعی کنید سیم برق و پریز را بررسی کرده و مطمئن شوید که سالم هستند.

صفحه نمایش یخچال‌های دوو روشن نمی‌شود

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که با مشکل روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی صفحه نمایش یخچال‌های دوو خود مواجه می‌شوید؟ وقتی که این مشکل برایتان به وجود می‌آید باید دلایل زیر را بررسی کرده و مطمئن شوید که مشکل دقیقا از چه چیزی است؟

 • قطعی برق: ممکن است نوسانات ناگهانی که در جریان برق به وجود می‌آید اولین عاملی باشد که باعث بروز این مشکل شده است.
 • خراب شدن سیم‌کشی یخچال: در قدم بعدی باید مطمئن شوید که آیا سیم‌کشی یخچال مشکل خاصی دارد یا خیر؟ برای این کار باید درب پشتی یخچال را باز کرده و سیم‌پیچی آن را بررسی کنید. معمولا وقتی این سیم‌پیچی معیوب می‌شود باید یک تعمیرکار حرفه‌ای را استخدام کرده و مشکل به وجود آمده را حل کنید.
 • خراب شدن خود صفحه‌نمایش: گاهی اوقات نیز ممکن است خود صفحه‌نمایش شما با مشکل مواجه شده باشد. معمولا تعمیر این صفحه نمایش کار چندان ساده و راحتی نیست. پس نیازمند این خواهید بود که از خدمات تعمیر یخچال دوو در اصفهان استفاده کنید.

درب یخچال‌های دوو سخت باز می‌شود

وقتی که درب یخچال‌های دوو شما به‌سختی باز می‌شود معمولا نیازمند تماس گرفتن با شماره تعمیرکار یخچال دوو در اصفهان خواهید بود. با این حال گاهی اوقات نیز خودتان می‌توانید به طور مستقیم اقدام به حل کردن مشکل به وجود آمده برای یخچال‌های خود کنید. دلایل رایجی که باعث بروز این مشکل در یخچال‌های دوو شما می‌شوند شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ممکن است خلا در یخچال شما به وجود آمده باشد. در چنین شرایطی کافی است که کمی گوشه درب را باز کرده و اجازه دهید تا کمی هوا وارد یخچال وارد شود. به این ترتیب مشاهده می‌کنید درب یخچال شما خیلی ساده باز می‌شود.
 • تراز نبودن یخچال عامل بسیار مهم دیگری است که باعث بروز این مشکل می‌شود. اگر یخچال شما به شکلی تراز نصب نشده باشد معمولا مشاهده می‌کنید که درب یخچال شما به شکلی درست باز نمی‌شود.
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال نیز معمولا می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی در دستگاه‌های شما شود. در صورت خرابی این لاستیک خودتان می‌توانید یک لاستیک نو را برای یخچال خریداری کرده و آن را روی درب یخچال دوو نصب کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اصفهان

چراغ دیفراست یخچال دوو روشن می‌شود

گاهی اوقات ممکن است در حین کارکردن با یخچال‌های دوو مشاهده کنید که چراغ دیفراست آنها روشن شده و خاموش نمی‌شود. در چنین شرایطی بهتر است دلایل زیر را بررسی کرده و متوجه شوید که دقیقا چه عاملی باعث بروز این مشکل شده است:

 • اولین دلیلی که باعث بروز چنین مشکلی می‌شود این است که لوله‌های تخلیه آب دستگاه شما خراب شده‌اند. مسدود شدن این لوله‌ها نیز در بیشتر موارد ممکن است منجر به روشن شدن چراغ دیفراست یخچال دوو شود.
 • اگر هیتر دیفراست دستگاه شما نیز خراب شده باشد معمولا مشاهده می‌کنید که این چراغ روشن می‌شود. پس مطمئن شوید که این هیتر درست کار کرده و مشکلی برای آن به وجود نیامده است.
 • در قدم بعدی نیز بهتر است که پمپ تخلیه آب خود را بررسی کنید. خرابی و معیوب بودن این پمپ نیز عامل بسیار مهم دیگری است که می‌تواند منجر به روشن شدن چراغ دیفراست در دستگاه شما شود.

مواد غذایی در فریزر یخچال‌های دوو یخ نمی‌زند

گاهی اوقات ممکن است شما علاقه‌مند باشید تا مواد غذایی را درون فریزر یخچال‌های دوو خود قرار دهید؛ ولی مشاهده کنید که این مواد غذایی به‌خوبی داخل فریزر یخ نمی‌زنند. در چنین شرایطی باید بدانید که دلایل زیر باعث بروز این مشکل در یخچال‌های دوو شما شده و نیازمند استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی در اصفهان خواهید بود:

 • در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا ترموستات دستگاه شما عملکرد درستی دارد یا خیر؟ خراب بودن ترموستات معمولا از یخ زدن مواد غذایی درون یخچال شما جلوگیری می‌کند.
 • در گام بعدی باید عملکرد صحیح کمپرسور دستگاه خود را بررسی کنید. خراب بودن کمپرسور معمولا خیلی سریع منجر به یخ نزدن و عملکرد نادرست فریزر یخچال‌های دوو می‌شود.
 • اگر لوله‌های اواپراتور دستگاه شما مسدود شده باشند نیز معمولا چنین مشکلی برای دستگاه شما به وجود می‌آید. پس باید حتما این موضوع را بررسی کرده و نسبت به عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر یخچال دوو در اصفهان

هزینه تعمیر یخچال دوو در اصفهان چقدر است؟

معمولا وقتی که قصد دارید هزینه تعمیر یخچال دوو در اصفهان را برآورد کنید نیازمند این خواهید بود که به برخی از پارامترها و عوامل دخیل روی این هزینه توجه داشته باشید. از جمله مهم‌ترین این عوامل تاثیرگذار روی هزینه تعمیر یخچال عبارت‌اند از:

 • میزان تجربه و تخصص تعمیرکار
 • نوع مشکل به وجود آمده برای دستگاه
 • قطعات موردنیاز برای تعویض یا تعمیر
 • اصل بودن قطعات استفاده شده برای تعمیر
 • و …

سخن پایانی

آیا شما هم نیازمند استفاده از خدمات تعمیر یخچال در اصفهان هستید؟ یکی از بهترین مجموعه‌هایی که این خدمات را در سطح شهر اصفهان به شما ارائه می‌دهد مجموعه ماست. استفاده از این خدمات هزینه بسیار مناسبی برای شما دارد و از طرف دیگر باید بدانید که تعمیرکارانی که شما از این مجموعه استخدام می‌کنید دارای سابقه کاری و تجربه بالایی هستند. همین موضوع نیز کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید را به طور کامل به شما تضمین می‌دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در اصفهان

اشتراک در
اطلاع از
guest

10 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارزو
ارزو
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر.چرا سرمای یخچال به حدی زیاد میشه که موادغذایی داخلش یخ بزنه؟ ممنون میشم از کمکتون

سجاد سببی نژاد
سجاد سببی نژاد
1 سال قبل

سلام یخچال ما قسمت نگهداری بطری های آب دچار شکستگی شده میخواستم بپرسم آیا نمایندگی یخچال دوو در اصفهان این قطعه رو موجود داره؟

مرجان مهدوی
مرجان مهدوی
1 سال قبل

سلام فن یخچال دوو ی من خرابه میتونم درخواست تعمیر یخچال دوو رو ثبت کنم؟

ایمان
 تابش
ایمان تابش
4 ماه قبل

با سلام وقت بخير ابسرد كن يخچال دوو من فقط ليوان اول خنك هست ليوان هاي بعدي گرمه چزا؟ علتش چيه؟

یوسف
 زمانی
یوسف زمانی
3 ماه قبل

درود
يخچال فريزر مندوو هست ٢روز خونه نبودم وقتي امدم از سقف يخچال و ديواره يخچال اب چكه ميكنه الان يه هفتس ادامه داره علتش چي ميتونه باشه؟

ابراهیم
 طالقانی
ابراهیم طالقانی
3 ماه قبل

سلام
یخچال ساید دوو داریم مواد غذایی داخل فریزر گاهی مواقع از حالت انجماد خارج میشوند
اشکال از چی میتونه باشه؟

غلام
 بردبار
غلام بردبار
1 ماه قبل

سلام خسته نباشيد يخچال دوو من ديواره اش شديدن داغ ميشه مشکلش برای چیه؟

تماس با ما: 03191011297