تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان

محتوای صفحه

محتوای صفحه
تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان

علت یخ زدن مواد غذایی در یخچال فریجیدر

وقتی صحبت از تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان می‌شود معمولا باید بدانید که دلایل رایج زیادی برای یخ‌زدن مواد غذایی درون یخچال‌های فریجیدر وجود دارند که آشنایی با این دلایل به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مشکل را به طور دقیق شناسایی کرده و بر اساس آن راهکار درستی را نیز برای حل این مشکل انتخاب کنید. از جمله رایج‌ترین دلایلی که برای بروز این اتفاق وجود دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اولین دلیلی که برای بروز این اتفاق وجود دارد این است که شما دمای یخچال خود را به شکلی درست تنظیم نکرده‌اید. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا دمای یخچال شما به میزان زیادی کاهش پیدا کرده و در نتیجه مواد غذایی که داخل یخچال قرار دارند شروع به یخ‌زدن خواهند کرد.
  • کثیف بودن کویل‌های کندانسور عامل مهم دیگری است که باعث یخ‌زدن مواد غذایی درون یخچال شما می‌شود. معمولا زمانی که با این مشکل مواجه می‌شوید باید به دنبال تمیزکردن این کویل‌ها باشید.
  • در صورتی که ترموستات یخچال شما خراب شده باشد نیز معمولا مشاهده می‌کنید که مواد غذایی درون یخچال فریجیدر شما شروع به یخ‌زدن می‌کنند.

دلیل روشن نشدن لامپ یخچال فریجیدر

شرایط مهم دیگری که باعث می‌شود تا شما نیازمند استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان شوید این است که لامپ یخچال شما روشن نمی‌شود. از جمله مهم‌ترین دلایلی که برای بروز این مشکل وجود دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در اولین قدم باید بررسی کنید که آیا لامپ دستگاه شما سوخته است یا خیر؟ گاهی اوقات مهم‌ترین دلیل روشن نشدن لامپ یخچال‌های فریجیدر این است که لامپ آنها سوخته است.
  • در قدم بعدی باید بررسی کنید که آیا سوکت و سرپیچ لامپی که دارید خراب شده است یا خیر؟
  • دلیل رایج دیگری که برای روشن نشدن این لامپ وجود دارد این است که میکروسوئیچ‌هایی که روی درب یخچال شما وجود دارند معمولا عملکرد درستی نداشته و معیوب شده‌اند.
  • در گام آخر نیز باید بررسی کنید که آیا برد الکتریکی دستگاهی که دارید عملکرد درستی دارد یا خیر؟ در بیشتر موارد زمانی که برد الکتریکی یخچال‌های شما خراب می‌شود دیگر لامپ داخل یخچال نیز روشن نخواهد شد. در صورت خرابی برد الکتریکی بهتر است حتما از خدمات یک تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.
نمایندگی تعمیر، نصب و سرویس یخچال فریجیدر در اصفهان

معمولا اصلی‌ترین دلیلی که برای بروز این موضوع وجود دارد این است که دمای داخلی یخچال بالاست و برای پایین‌آوردن این دما، یخچال به‌صورت یکسره کار می‌کند. پس باید بررسی کنید که چرا دمای داخلی یخچال بالاست و پایین نمی‌آید.

معمولا وقتی حجم زیادی از آلودگی درون موتورهای کمپرسور شما قرار داشته باشد مشاهده می‌کنید که دستگاه خراب می‌شود. از دیگر دلایل رایج بروز این مشکل می‌توان به گرمای زیاد موتور، روغن‌کاری نکردن موتور کمپرسور، خرابی دکمه استارت یخچال و … اشاره کرد.

از رایج‌ترین دلایل تولید سروصدای زیاد توسط این یخچال‌ها می‌توان به تراز نبودن محیطی که یخچال در آن قرار گرفته است، خراب شدن موتور یخچال‌های فریجیدر، ایجاد مشکل در سیستم نوفراست این دستگاه‌ها، عدم فاصله مناسب یخچال از محیط اطراف خود، خراب بودن فن کمپرسور یا فن اواپراتور اشاره کرد.

بله بهتر است سعی کنید مشکل به وجود آمده برای یخچال را به یک تعمیرکار حرفه‌ای توضیح داده و به دنبال پیداکردن بهترین راه برای حل این مشکل باشید.

تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان

 

نمایندگی تعمیررات -یخچال فریجیدر در اصفهان0

علت کارکرد یکسره ساید بای ساید فریجیدر

یکی از مشکلات بسایر مهم کار کردن یکسره یخچال فریجیدر است. این مشکلی است که ممکن است برای هر یخچالی اتفاق بیفتد. یکسره کار کردن یخچال فریجدر یا اتومات نشدن این یخچال به این دلیل است که مشکل اساسی در قطعات وجود دارد.
با سوختن قطعات اصلی و فرعی در یخچال مشکل اتومات نشدن رخ می‌دهد. عیب؜‌یابی این مشکل کار تخصصی است زیرا هر مشکلی در قطعات ممکن سبب چنین اتفاقی شود. حتی گاهی اوقات تمامی قطعات سالم هستند اما باز این مشکل وجود دارد.
اما دلیل وجود و تعبیه سنسور‌های دمایی است که در یخچال وجود دارد این سنسور‌ها در صورت گرم بودن یخچال باعث اتومات نشدن و یکسره کار کردن یخچال می‌؜شوند. ممکن است داخل یخچال سرد باشد اما بازهم یخچال اتومات نشود. در این صورت باید یخچال را از محل‌هایی که نور به آن می‌تابد و همچنین اجاقگاز دور کنید و دمای محیط اطراف یخچال را پایین بیاورید. جهت راهنمایی با تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان تماس بگیرید.

خرابی موتور کمپرسور ساید بای ساید فریجیدر

• آلودگی در موتور کمپرسور: گرد و خاک و آلودگی و قطعات مربوط به لحیم کاری و موارد دیگر در موتور کمپرسور باعث خرابی می‌؜شود. در موتور کمپرسور نباید چیزی جز روغن و مبرد وجود داشته باشد.
• گرمای زیاد موتور کمپرسور: وجود فن تهویه برای موتور کمپرسور بسیار مفید است نبود فن تهویه با ایجاد گرمای زیاد در موتور و در نتیجه خرابی موتور می‌؜شود. جهت تعمیر با تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان ارتباط برقرار کنید.
• کمبود روغن کاری و نرم نبودن موتور کمپرسور: روغن کاری کمپرسور بسیار مهم است. اگر انجام نشود بر کارکرد کمپرسور تأثیر می‌؜گذارد و گرمای بیش از حد تولید می‌؜کند و در نتیجه به دلیل گرمای بیش از حد موتور کمپرسور شما خراب شود. جهت راهنمایی با تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان تماس بگیرید.

• خنک نبودن ساید بای ساید فریجیدر: اگر قسمتی از سای بای ساید خنک و قسمتی از آن گرم است یخچال شما نیاز به تعمیر دارد..
• خرابی دکمه استارت کمپرسور: اگر کمپرسور شما خاموش می‌؜شود و دیگر کار نمی‌کند این امکان وجود دارد که مشکل از صفحه کنترل کمپرسور است. یعنی فشار کمپرسور بیش از حد شده و شما نیازمند تعمیر کمپرسور هستید. جهت تعمیر با تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر-یخچال-فریجیدر-در-اصفهان

کاهش کیفیت لاستیک درب یخچال

نوار دور درب یخچال پس از گذر زمان ممکن است چسبندگی خود را از دست بدهد، همچنین پارگی و خرابی نوار ممکن است باعث برودت هوای محیط به یخچال و از بین رفتن دمای یخچال ؜شود که مشکلات متعددی را به وجود می‌؜آورد.
شما برای اطمینان حاصل کردن از سالمی لاستیک دور درب به وسیله یک کاغذ می‌؜توانید، کاغذ را لای درب قرار داده ودرب را ببندید، سپس کاغذ را بکشید، اگر کاغذ به سختی درآمد نوار پلاستیکی سالم است؛ در غیر این صورت نه. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرات یخچال فیجیدر در اصفهان تماس برقرار کنید.

سر و صدای زیاد یخچال فریجیدر بر اساس تجربه تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان

بررسی صدای یخچال در ابتدا کار آسانی نیست، دلایل عمده زیر می‌؜تواند علت سر و صدای زیاد یخچال باشد:
• تراز نبودن سطح زیرین یخچال: اگر زیر یخچال تراز نباشد باعث ایجاد سر و صدا می‌شود.
• خراب شدن پره‌های فن: دلیل صدای یخچال می‌تواند شکستن یا خم شدن پره‌های فن باشد.
• مشکل در فن کمپرسور و اپراتور: کم بودن میزان روغن فن می‌؜تواند باعث چنین مشکلی شود. با استفاده از روغن ماری یا تعویض قطعه مشکل را حل کنید
• خراب بودن موتور فن تبخیر یخچال: فرسوده شدن موتور فن تبخیر می‌تواند باعث مشکلات و صدای زیادی شود. راهکار چیست؟ با متخصصان ما در تعمیر یخچال در اصفهان در ارتباط باشید.
• اختلال در موتور فن کندانسور یخچال: موتور فن کندانسور بر اثر کارکرد طولانی مدت وکثیفی ممکن است باعث بروز مشکلاتی مانند صدای زیاد یخچال شود. تمیز کردن، گردگیری و روغن کاری از راه حل‌های اولیه برای حل مشکل موتور فن کندانسور محسوب می‌شوند.
• عیب در سیستم نوفراست: علت صدای یخچال فریزر شاید مربوط به سیستم نوفراست یخچال باشد.
• عدم رعایت فاصله مناسب یخچال: قسمت پشت و کناره‌های یخچال را از دیوار و کابینت فاصله دهید.
فرسایش لرزه گیر بست و سایر اجزا: ممکن است مشکلی برای محافظ موتور پیش آمده باشد. چرا که به مرور زمان بست و لرزه گیر در محافظ موتور ساییده و خراب می‌شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرات یخچال فیجیدر در اصفهان تماس برقرار کنید.

عدم فعالیت سابق موتور یخچال براساس تجربه تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان

ضعیف شدن موتور یخچال امری است که می‌تواند به مرور زمان یا آنی اتتفاق بیفتد در صورت از کار افتادگی آنی موتور یخچال دلایلی مانند جریان برق، ضربه، ریختن آب و فرسایش قطعات دیگر نقش داشته باشند همچنین ممکن است موتور مثل سابق کار نکنید در این مورد هم می‌توان به مشکلاتی از قبیل خرابی درب و لاستیک دور درب و در نتیجه برودت هوا و… اشاره کرد. جهت راهنمایی بیشتر با تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان تماس حاصل نمایید.

نمایندگی-تعمیررات--یخچال-فریجیدر-در-اصفهان

نتیجه‌گیری

یخچال فریجیدر نیز همانند دیگر یخچال؜‌های موجود در بازار برند محبوبی است و همینطور همانند دیگر برند‌ها بعد از گذر زمان ممکن است دچار ایراداتی شود. بیشتر مشکلاتی که برای هر یخچالی ممکن است اتفاق بیفتند نگهداری نادرست و استفاده ناصحیح از آن است حال انکه اگر با ما همراه بوده؜اید با این مشکلات و موارد آشنا شدید. تیم متبحر و مجرب ما با سابقه؜ای درخشان تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان همیشه همراه شماست.

تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان و مناطق تحت پوشش

تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان | تعمیرات یخچال فریجیدر در اصفهان به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد. تلفن مرکزی جهت ثبت تعمیر یخچال فریجیدر در اصفهان :

03191014735

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیدعلی
 مستوفی
سیدعلی مستوفی
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید،
بردیخچال فریزردونار مدلD N RF380نیاز دارم موجود دارید؟

مسلم
 بهمنی
مسلم بهمنی
2 ماه قبل

سلام برد یخچال و فریزر ۶۵۰wنیاز دارم

تماس با ما: 03191011297